Zwack Kecskeméti Pálinka Manufaktúra és Múzeum

A Zwack Kecskeméti Pálinka Manufaktúrában, Európa és Magyarország egyik legmodernebb pálinkafőzdéjében Árvai Andor pálinkafőzőmester vezetésével megismerhetik a pálinkakészítés fázisait, a gyárlátogatás során vendégeinket beavatjuk a szakszerű pálinkafogyasztás rejtelmeibe.

A múzeum és gyárlátogatás ingyenes, a kóstoló programokra 1000,-Ft-os belépő a helyszínen megvásárolható.

Kapunyitás: 18:00, zárás: 24:00

Állandó kiállítás
  • attrakció
  • kiállítás