MÁV Zrt. Széchenyi-hegyi Gyermekvasút, Hűvösvölgy állomás

Látogatási idő: 2018. június 23. 17.45 – június 24. 00.30

Gyermekvasút múzeuma (állandó kiállítás)

A Gyermekvasút hűvösvölgyi múzeuma megújult kiállítással várja az érdeklődőket. Az idén 70 éves kisvasút múltját megidéző vitrinek, valamint a gyermekek által kipróbálható játékok segítségével az egész család képzeletbeli utazást tehet a Gyermekvasút múltjában és jelenében. A karszalaggal rendelkező látogatók számára a múzeum megtekintése díjmentes.

Éjszakai vonatozás

Hagyományos és nosztalgiavonatok közlekednek éjjel 1 óráig a Gyermekvasút egy szakaszán (menetrend a honlapon)
Vezetett éjszakai túra a Hárs-hegyen

Utazási kedvezmény: 18 órától a karszalaggal rendelkező utasok gyermekjegyet válthatnak a vonatokra. Karszalag nélkül a normál díjszabás szerint lehet menetjegyet vásárolni.

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!

|egyéb
Gyermekvasút múzeuma (állandó kiállítás) A Gyermekvasút hűvösvölgyi múzeuma megújult kiállítással várja az érdeklődőket. Az idén 70 éves... Tovább »