Bringázz vagy pattanj elektromos kisautóba!

Ebben az évben Budapesten a már megszokott múzeumi buszjáratok mellett két újdonsággal is szolgálunk: az idén először elektromos kisautóval is közlekedhetnek a látogatók a múzeumok között. Az esemény kiemelt támogatója, az E.ON jóvoltából három, kismúzeumokat érintő körjáratot indítunk az alábbi útvonalakon:

„Pegazus”

• Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény
• Állatorvos-történeti Gyűjtemény
Útvonal a térképen

A járatok 8-10 perc sűrűséggel közlekednek 18.00-24.00 óra között, és az intézmények előtt állnak meg. (A Liszt Ferenc Múzeumhoz az Andrássy út Vörösmarty utca kereszteződésében, a Hopp Ferenc Ázsiai Múzeumhoz pedig a múzeummal szemben, az Andrássy út túloldalán lehet fel- illetve leszállni.)
Az elektromos autókra a Múzeumok éjszakája karszalaggal rendelkezők ülhetnek fel.

Akik pedig szívesen kötnék össze a múzeumlátogatást a biciklizéssel, azoknak ajánljuk a BKK, a MOL BUBI és a Múzeumok éjszakája közös akcióját. A múzeumok éjszakája karszalag bemutatásával fél áron, 3990 Ft-ért vásárolhatunk negyedéves MOL BUBI bérletet, így június 25-én bringára pattanva is járhatjuk a múzeumokat.

KÖZLEKEDJ A MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJÁN MINÉL ZÖLDEBBEN!